Strony, które kocham...

Świetnych stron w sumie nie trzeba reklamować. Ale wychodzę z założenia, że warto podać strony w jednym zbiorczym miejscu, o których ma się dobre zdanie. Te strony są dla mnie często inspiracją lub wielką pomocą zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Poniedziałek 24 Czerwca o godzinie 13:36
Jacek Wolski - Moja Lista
Admin 02.03.2023

Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

  • Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

    Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku oferuje pomoc prawną wchodzącą w zakres prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego i prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy reprezentację profesjonalnego radcy prawnego w postępowaniach przed organami administracji, sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi na każdym etapie postępowania. W ramach reprezentacji zapewniamy udział doświadczonego pełnomocnika i tworzenie pism w sprawie. W pracy racy prawnego w Gdańsku stawiamy na kontakt z klientem i unikalne podejście do sprawy. Nawet najmniejszy problem poddajemy analizie i przedstawiamy najlepsze rozwiązania. Najbardziej istotne w naszej pracy jest przestrzeganie obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, dzięki czemu macie Państwo do nas zaufanie i pewność, że powierzone nam informacje nie zostaną ujawnione osobom trzecim.  


    Tagi: radca prawny Gdańsk, Gdańsk radca prawny, radca prawny,
    Moja ocena
    94/100