Strony, które kocham...

Świetnych stron w sumie nie trzeba reklamować. Ale wychodzę z założenia, że warto podać strony w jednym zbiorczym miejscu, o których ma się dobre zdanie. Te strony są dla mnie często inspiracją lub wielką pomocą zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Poniedziałek 24 Czerwca o godzinie 13:36
Jacek Wolski - Moja Lista
Admin 13.09.2023

diagnoza - genetyczny zanik mięśni

  • diagnoza - genetyczny zanik mięśni

    Zajrzyj na stronę zbiórki 1,5 procent podatku, który zbiera Pan Tomasz, który posiada genetyczną chorobę mięśni. Występująca rzadko choroba o nazwie miopatia mitochondrialna występuje w wielu wariantach, Pan Tomasz odziedziczył uszkodzenia w genie POLG. Trzy mutacje przyczyniają się za występujące dolegliwości, które Pan Tomasz odziedziczył. Najbardziej dokuczliwe to problemy z poruszaniem rękami i nogami oraz opadające powieki. Na chorobę nie ma konkretnego leku, poprawę można uzyskać tylko stosując suplementy w dużych dawkach oraz regularnie ćwiczyć pod okiem doświadczonego rehabilitanta. Najpopularniejsza zbiórka „przekaż 1,5% podatku” to jedna z możliwości wsparcia z której należy skorzystać raz w roku, z innych możliwości wsparcia możesz dokonać przez cały rok, są to między innymi: Allegro charytatywni. Pełna i zawsze aktualna lista dostępna jest na stronie miopatia.pl. Dołącz do wspierających zbiórki jak i do strony @MiopatiaMitochondrialna na Facebook’u. Każda forma wsparcia się liczy aby być na równi z nasilającą się miopatią genetyczną.  


    Tagi: choroba, rehabilitacja neurologiczna, miopatia mitochondrialna, zaburzenia widzenia, PIT-37 rozliczenie,
    Moja ocena
    95/100